آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / بازار انواع گبه های زیبای ماشینی

بازار انواع گبه های زیبای ماشینی

گبه های ماشینی موجود در بازار و نمایشگاه ها چه مشخصاتی دارند؟ در ساخت این گبه ها از چند رنگ استفاده می شود؟ بازار فروش انواع این گبه ها چگونه است؟
گبه های ماشینی امروزه دست بافته های را به صورت صنعتی تولید می کنند، گبه ها از قدیمی ترین بافته های بشر محسوب می شوند. گبه های دستباف امروزه بخش مهمی از درآمد بافندگان روستایی و عشایر می باشد. گبه ها امروزه حتی به کشور های دیگر صادر نیز می شود. در این زندگی مدرن شاید تنها علت استفاده از این محصولات علاقه به زندگی های سنتی و ساده می باشد. گبه ها زیبایی و سادگی را برای شما به ارمغان می آورند.

طرح ها و مشخصات گبه ماشینی

طرح گبه های ماشینی همانند گبه های دستباف بسیار ساده هستند، در بافت گبه های دستباف از هیچ نقشه ایی استفاده نمی شود، گبه بافان به صورت ذهنی نسبت به بافت آن اقدام می کنند. گبه ها مثل نقاشی کودکان هستند، ساده، زیبا و بی آلایش، امروزه همین طرح های ساده آماده اند تا زیبایی منزل شما را دگرگون کنند. گبه ها را از سفید کننده های شیمیایی، نور مستقیم خورشید، رطوبت و حرارت دور نگه دارید تا عمر بیشری کنند. گبه ها عموما ۶ رنگ دارند و جنس نخ خاب آنها گاها از بی سی اف هیت ست شده است. ارتفاع نخ خاب این محصولات حدود ۱۱ میلی متر است.
امروزه بازار این گبه های زیبا بسیار خوب است، شما می توانید حتی از طریق سایت های اینترنتی نسبت به خرید این کالا اقدام کرده و بعد از انتظار حدودا یک هفته ایی این کالای زیبا را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گبه ماشینی

خرید انواع گبه ماشینی از کارخانه های تولیدی

انواع گبه های ماشینی از کارخانه های تولیدی فرش به صورت عمده خریدارای می شود …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ