آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / خرید بهترین گبه های ماشینی ایرانی

خرید بهترین گبه های ماشینی ایرانی

گبه های ماشینی دارای چه مشخصاتی هستند؟ این گبه ها در چند رنگ بافته می شوند؟ برای خرید زیباترین گبه های ماشینی ایرانی از کجا اقدام کنیم؟
گبه ها نامی آشنا برای افراد میانسال و مسن است، گبه ها یکی از قدیمی ترین دست بافته های بشر هستند، قدمت اولین گبه ها بیش از ۳۰۰۰ سال قدمت زده می شود، گبه ها به سادگی و زیبایی معروف هستند، برای خرید گبه های ساده و زیبا شما می توانید نوع دستباف و نوع ماشینی آن را امتحان کنید. امروزه گبه های ماشینی به بازار آمده اند تا نام گبه ها حفظ کنند، و زیبایی گبه ها به نسل های بعد منتقل شوند، گبه های دستباف به قالیچه های خرسک معروف هستند و عمدتا در اندازه های کوچک تولید می شوند.

مشخصات انواع گبه ماشینی ایرانی

گبه ماشینی همانند سایر محصولات خانواده فرش ماشینی در کاشان بافته می شود، کارخانه های متعددی این گبه های زیبا را تولید می کنند. گبه های ماشینی جز خانواده فرش های مدرن و فانتزی محسوب می شوند، تراکم و شانه این فرش ها کم است، برای مثال شما به راحتی می توانید گبه هایی با شانه ۳۴۰ و تراکم ۹۶۰ در بازار پیدا کنید. این گبه ها به صورت بی سی اف بافته می شوند، بی سی اف یعنی الیاف این فرش ها در طول بی نهایت بافته شده و قطع نمی شوند. نتیجه این امر فرشی بدون پرز است. ارتفاع نخ خاب این فرش ها در حدود ۱۰ میلی متر است. عمده این فرش ها در ۶ رنگ تولید می شوند.
برای خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار شما می توانید از طریق نمایشگاه های عرضه فرش های فانتزی و سایت های معتبر اینترنتی اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ