آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار

خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار

گبه های ماشینی دارای چه ویژگی ها و چه مشخصاتی هستند؟ آیا طرح های قدیمی در گبه های ماشینی امروزه وجود دارد؟ برای خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار از کجا اقدام کنیم؟
گبه ها که بعد از گلیم ها جز قدیمی ترین زیر انداز های بشر هستند امروزه توسط کارخانه ها نیز بافت می شوند، گبه ها در ابتدا بدون طرح خاصی و فقط برای ایجاد یک بستر مورد استفاده قرار می گرفتند، کم کم آنها به نقش هایی مثل نقش حیوانات، پرنده ها و طبیعت منقش شدند و جانی تازه گرفتند. امروزه عمده تولیدات گبه به صورت ماشینی شده و بافت آن بصورت سنتی کمتر مشاهده می شود. گبه ها نمادی از زندگی سنتی در زندگی های مدرن شهری هستند.

مشخصات و ویژگی های گبه ماشینی

گبه های ماشینی با تراکمی در حدود ۱۳۰۰ و شانه ایی در حدود ۴۰۰ بافت می شوند. گبه ها طرح های قدیمی خود را حفظ کرده اند، شاید مهمترین علت آن این است که همین طرح ها هستند که ذات یک گبه را شامل می شوند. گبه اگر با طرحی غیر از اینها باشد دیگر گبه نیست. سایر گبه ها اما کمتر پیش می آید به بالای دو متر برسند، آنها ذاتا قرار است کوچک باشند، گبه ها در تعداد رنگ هایی تا عمدتا ده رنگ به بازار عرضه می شوند و رنگ قهوه ایی رنگی است که در اکثر آنها استفاده می شود.
برای خرید انواع گبه های ماشینی زیبا شما می توانید از طریق سایت ها و مراکز فروش موکت و گبه اقدام کنید، آنها نماد زندگی سنتی هستند، در حفظ و نگه داری آنها کوشا باشید.
منبع: فرش و تابلو فرش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ