آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / خرید زیباترین گبه های ماشینی مدرن

خرید زیباترین گبه های ماشینی مدرن

گبه های ماشینی زیبا و مدرن امروزی در چه طرح هایی تولید شده و چه مشخصاتی دارند؟ برای خرید بهترین و زیباترین گبه های ماشینی بازار بهترین راه کدام است؟
گبه های ماشینی امروزه بسیار محبوب هستند، گبه های ماشینی دارای طرح های زیبایی هستند، طرح هایی که در اوج سادگی خود زیبایی بی نظیری دارند. گبه های ماشینی قابل شستشو با مواد شوینده هستند. این گبه ها عمدتا در شهر کاشان تولید می شوند، کاشان مهم تولید محصولات خانواده فرش است. امروزه بیش از ۷۵ درصد محصولات فرش در این منطقه تولید می شوند.

مشخصات گبه های ماشینی مدرن

گبه های مدرن و جدید به صورت بی سی اف می باشند، این بدین معنی است که الیاف نخ این فرش ها در طول بی نهایت تولید می شوند و نتیجه اینکار تولید فرشی بدون پرز است، این فرش ها در ابعاد متنوع و توسط کارخانه های مختلفی تولید می شوند، یکی از این کارخانه ها، کارخانه فرش هدیه است، گبه های زیبای ماشینی این شرکت ۳۶۰ شانه بوده و دارای تراکم ۹۶۰ هستند. بزرگترین اندازه گبه های این شرکت ۲ در ۳ متر است.
برای خرید گبه های زیبا می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی یا مراکز فروش این محصولات اقدام کنید، توصیه ما البته خرید اینترنتی است، در خرید اینترنتی شما بدون نیاز به جابه جایی با طیف وسیعی از این محصولات آشنا می شوید و حق انتخاب بسیار بیشتری دارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ