آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی کاشان / خرید زیباترین گبه های ماشینی کاشان

خرید زیباترین گبه های ماشینی کاشان

گبه های ماشینی دارای چه مشخصات و ویژگی هایی هستند؟ برای خرید بهترین و زیباترین گبه های ماشینی کاشان از کجا می توانیم اقدام کنیم؟
گبه ها به گواه شواهد تاریخی بعد از گلیم جز قدیمی ترین دستباف های بشر محسوب می شوند. گبه ها در اول بیشتر بدون طرح و ساده بودند اما به مرور زمان طراحان گبه و بافندگان آن فراخور هر برهه از زمان نسبت به ایجاد طرح روی آنها اقدام کردند، در ابتدا طرح هایی مثل طرح حیوانات و پرندگان روی آن ها نقش بستند، به مرور زمان طرح ها کامل تر و زیبا تر شدند. گبه ها امروزه در زندگی های شهری نیز به عنوان نماد هایی از زمان قدیم استفاده می شوند.

مشخصات و ویژگی های گبه کاشان

گبه ها امروزه در کارخانه های متعددی در کاشان بافت می شوند. کاشان مهد فرش و خانواده فرش ماشینی در ایران است، گبه ها که روزی فقط به دست بافندگان عشایر و روستایی ها ساخته می شد امروزه توسط این کارخانه ها نیز بافت و بخشی از آن به خارح از کشور صادر می شود.
گبه های تولیدی این شهر عمدتا دارای شانه ایی در حدود ۳۴۰ و تراکمی در حدود ۱۳۰۰ هستند. گبه ها که به قالیچه خرسک نیز مشهور هستند تماما در ابعاد کوچک ساخته می شود به طوری که گبه ماشینی به طول بیشتر از ۲ متر به ندرت بافته می شوند.
برای خرید انواع گبه های این شهر می توانید از طریق سایت ها و مراکز خرید فرش و گبه اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گبه های ماشینی

قیمت بهترین گبه های ماشینی جدید کاشان

بهترین گبه های ماشینی کاشان در چه طرح هایی و چه رنگ هایی تولید می …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ