آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی شفقی تبریز / خرید گبه ماشینی شاهکار شفقی تبریز

خرید گبه ماشینی شاهکار شفقی تبریز

چرا خرید گبه امروزه بیشتر توصیه می شود؟ گبه های ماشینی شاهکار شفقی تبریز دارای چه مشخصات و ویژگی هایی بوده و از کجا امکان خرید دارند؟
گبه ها که جز اولین بافته های دست بشر هستند در اولین ایام تولید بخاطر رنگ پشم فقط در دو رنگ سفید و سیاه بافته می شدند، اگر آن روز، روز خوب آنها می بود رنگ سفید استفاده می کردند و اگر روز بد آنها بود رنگ سیاه استفاده می کردند. با پیشرفت بشر کم کم طرح ها و رنگ های متنوع به گبه ها اضافه شده زیبایی خاصی گرفتند.

مشخصات انواع گبه شفق تبریز

خرید گبه فقط برای پوشانده فضاهای خانه نیست، گبه ها نماد زندگی های ساده و سنتی هستند، در زندگی های شلوغ امروزی خیلی از افراد علاقه مند به استفاده از نماد های سنتی در خانه های خود هستند. گبه برای این افراد بسیار توصیه می شود. گبه های ماشینی با همان رنگ و بوی گبه های سنتی امروزه در بازار برای فروش وجود دارند، عمده گبه های این شرکت ۱۰ رنگ بوده، و دارای تراکم ۱۵۰۰ و شانه ۵۰۰ هستند، جنس نخ آنها از پلی استر بوده، جنس نخ آنها کنف و پود آنها از پنبه یا پلی استر است. این گبه ها دارای ثبات رنگ بسیار بالا و بدون پرز هستند، دوام بالا و لطافت و نرمی آنها از دیگر ویژگی های این گبه است، گبه های این شرکت امروزه از طریق سایت ها و مراکز خرید گبه و گلیم در سراسر شهرها قابل تهیه است.
منبع: فرش و تابلو فرش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گبه دستباف

فروش انواع گبه ماشینی شفقی تبریز

فروش انواع گبه ماشینی شفقی تبریز در ابعاد متنوع به شکل های زیبا انجام می …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ