آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / خرید گبه های ماشینی زیبای بازار

خرید گبه های ماشینی زیبای بازار

گبه ها دارای چه پیشینه تاریخی هستند؟ گبه های ماشینی دارای چه مشخصاتی هستند؟ برای خرید زیباترین گبه های بازار از کجا اقدام کنیم؟
گبه ها بعد از گلیم جز اولین بافته های بشر بوده اند. بشر از ابتدا به دنبال ساخت بستری نرم و گرم بوده است، اولین بستری که انسان برای خود ساخته پوست حیوانات بوده است، در طول سالیان دراز و با استفاده از تجربیات قبل انسان ها فرایند زیر انداز های خود را کامل کرده اند. گبه ها نیز از این سیر صعودی بی بهره نبوده اند. بر خلاف گبه های اولیه که فقط از رنگ های مشکی و سفید تشکیل شده و هیچ طرحی روی آنها نبوده، امروزه عشایر و روستایی ها گبه هایی تولید می کنند با انواع طرح ها و نقش های زیبا، که البته حفظ سنت و اصالت در همه آنها رعایت شده است.

مشخصات انواع گبه ماشینی بازار

گبه های ماشینی امروزه عموما توسط کارخانه های تولید فرش بافته می شوند. گبه ها عموما دارای پرز های بلند و ضخیم هستند، طرح های اصیل مختص گبه را حفظ کرده اند. گبه ها بسیار مقاوم هستند و عموما با میانگین تراکم ۱۵۰۰ و شانه ۵۰۰ به بازار ارائه می شوند، گبه های ماشینی همانند گبه های دستباف عمدتا در اندازه های کوچک تولید شده و خرید آنها برای فضاهای کوچکی که امکان انداختن فرش در آنها نیست توصیه می شود.
امروزه امکان خرید انواع گبه های زیبای ماشینی از طریق سایت ها و مراکز خرید وجود دارد.
منبع: فرش و تابلو فرش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ