آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی آسایش / خرید گبه های ماشینی زیبای برند آسایش

خرید گبه های ماشینی زیبای برند آسایش

گبه ها دارای چه پیشینه تاریخی هستند؟ امروزه گبه های ماشینی با چه مشخصاتی تولید می شوند؟ برای خرید بهترین گبه های برند آسایش از کجا قابل تهیه است؟
گبه ها به قالیچه خرسک معروف هستند، گبه ها بعد از گلیم جز اولین بافتنی های بشر محسوب می شوند. گبه ها امروزه به عنوان نماد زندگی سنتی در زندگی های مدرن استفاده می شوند. خرید گبه ها به افرادی که علاقه به این نماد ها دارند توصیه می شوند. گبه ها زمانی فقط به صورت دستباف و توسط عشایر و روستایی ها بافته می شدند، اما امروزه کارخانه های تولید فرش این محصولات را تولید می کنند. طرح های مورد استفاده در گبه ها عموما طرح های ساده و زیبا هستند.

مشخصات گبه های ماشینی برند آسایش

شرکت آسایش در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است، این شرکت محصولاتی نظیر فرش، گلیم، گبه، تابلو فرش و… تولید می کند. گبه های زیبای ماشینی این شرکت با طرح های متنوع و زیبا به نحوی که از اصالت خود فاصله نگیرند تولید می کند. گبه های این شرکت دارای شانه ۳۴۰ و تراکم ۱۳۰۰ هستند.
عمده گبه های ماشینی با جنس پلی استر و یا پلی پروپیلن هیت ست تولید می شوند. برای خرید این گبه های زیبا شما می توانید، از طریق سایت ها و مراکز خرید گبه اقدام کنید. البته توصیه ما خرید اینترنتی است، در خرید اینترنتی شما با طیف وسیعی از محصولات مواجه می شوید و حق انتخاب بیشتری نیز دارید.
منبع: فرش و تابلو فرش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گبه ماشینی

خرید بهترین گبه های ماشینی شرکت آسایش

گبه دارای چه قدمت تاریخی است؟ گبه های زیبای شرکت آسایش چه مشخصات و ویژگی …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ