آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی رادین / خرید گبه های ماشینی زیبای رادین

خرید گبه های ماشینی زیبای رادین

کارخانه رادین اصفهان در چه سالی تاسیس شده است؟ این شرکت چه محصولاتی تولید می کند و برای خرید گبه های ماشینی زیبای این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
شرکت رادین اصفهان تاسیس شده است. این شرکت با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های این صنعت به همراه ماشین آلات مدرن و بهترین الیاف امروزه محصولاتی نظیر انواع فرش های با طرح اصیل ایرانی، گبه های ماشینی و… تولید می کند. عمده محصولات این شرکت از پلی استر می باشد. پلی استر که به ابریشم مصنوعی نیز مشهور است الیافی بسیار نرم بوده و مورد تایید کارشناسان است.

مشخصات گبه های ماشینی زیبای رادین

گبه های ماشینی برای اشخاصی که علاقه به زندگی های سنتی و استفاده از نماد این زندگی ها در منازل خود دارند توصیه می شوند. گبه ها قبلا فقط توسط عشایر و روستایی ها بافته می شد، اما امروزه کارخانه های تولید فرش آنها را تولید می کنند. گبه های این شرکت در سه دسته گبه عشایر، گبه فارسی و گبه مارینا تقسیم بندی می شوند. در هر کدام از این طرح ها شما با طیف وسعی از رنگ ها مواجه می شوید، که چشم هر بیننده ایی را به خود جذب می کند. گبه های این شرکت از پلی استر فیلامنت بافته می شود. این گبه ها ۱۰ رنگ بوده و زیبایی چشم گیری دارند.
برای خرید این گبه ها شما می توانید از طریق سایت های معتبر فروش گبه و گلیم یا نمایشگاه ها و مراکز خرید این محصول در سطح شهر ها اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ