آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / صادرات زیباترین گبه های ماشینی ایرانی

صادرات زیباترین گبه های ماشینی ایرانی

گبه های ماشینی زیبای ایرانی دارای چه مشخصاتی هستند؟ این گبه ها در چه طرح هایی تولید می شوند؟ آیا گبه های زیبای ماشینی ایرانی صادر نیز می شود؟
گبه ماشینی یک راهکار خوب برای زیبایی هر چه بیشتر منازل است. گبه ماشینی یادآور گذشته و تاریخ است و امروزه با تکنولوژی تلفیق شده و آثار زیبایی را به معرض دید قرار داده اند. گبه های ماشینی اگر با دکوراسیون شما هماهنگ باشند زیبایی منزل شما را تضمین می کنند. اکثر گبه های ماشینی زیبا نیز همانند عمده محصولات خانواده فرش ماشینی در کاشان تولید می شوند، فرش ماشینی دارای سابقه ۴۰ ساله در ایران است، این محصول اولین بار در کاشان تولید شده است. ایران پیشتاز در زمینه تولید انواع محصولات فرش ماشینی است، نام فرش ماشینی در جهان با نام فرش ماشینی ایرانی گره خورده است، و فرش ایرانی یک برند معتبر در زمینه فرش ماشینی در جهان است.

مشخصات گبه های ماشینی زیبا

گبه های ماشینی جز خانواده فرش های فانتزی قرار دارند، این فرش ها بیشتر مورد توجه و علاقه نسل جوان است، این فرش های زیبا اگر در دکوراسیون فانتزی قرار بگیرند، دکوراسیونی بی نظیر خلق خواهند کرد. گبه های زیبای ماشینی مانند عمده فرش های فانتزی دارای شانه و تراکم هستند و قیمت کمتری در مقایسه با فرش های کلاسیک دارند، این فرش ها در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند، و شما باید با توجه به دکوراسیون موجود نسبت به خرید یکی از آنها اقدام کنید. ایران در زمینه صادرات خانواده فرش های ماشینی جایگاه پنجمین کشور جهان را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ