آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / قیمت ارزان ترین گبه های ماشینی بازار

قیمت ارزان ترین گبه های ماشینی بازار

گبه های ماشینی در چه طرح هایی تولید می شوند؟ این گبه ها دارای چه مشخصاتی هستند؟ قیمت ارزان ترین گبه ای ماشینی بازار چقدر است؟
گبه های دستباف جز قدیمی ترین دست بافته های بشر هستند، این محصولات زیبا امروزه با تکنولوژی آمیخته شده اند، نتیجه این امر تولید گبه های ماشین زیبا در طیف وسیعی از طرح ها و مشخصات است. گبه ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند اما عموما بزرگترین آنها ۶ متر مربع است، یعنی طول و عرض آنها ۳ در ۲ متر است. گبه ها امروزه به صورت گسترده ایی مورد استفاده قرار گرفته اند. اگر شما می خواهید منزل زیبا و خاصی داشته باشید توصیه می کنیم گبه های ماشینی را حتما امتحان کنید.

مشخصات انواع گبه ماشینی بازار

گبه ماشینی همانند سایر محصولات خانواده فرش ماشینی در کاشان بافته می شنود، این گبه ها بدون پرز هستند در نتیجه هیچ ضرری برای سیستم تنفس شما ندارند، این گبه ها همچنین چروک نمی شوند و بسیار لطیف و نرم هستند، طرح های گسترده ایی در این محصولات استفاده می شود. گبه های ماشینی دارای میانگین تراکم ۱۰۰۰ و شانه ۴۰۰ هستند. گبه های ماشینی محصولات ارزان قیمتی هستند و جز فرش های فانتزی به حساب می آیند.
برای خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار شما می توانید از طریق معتبر ترین سایت های فروشنده این محصولات و همچنین مراکز و نمایشگاه های فروش این محصول اقدام کنید. قیمت ارزان ترین این محصولات نیز از طریق همین سایت ها قابل تهیه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ