آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / قیمت انواع گبه های ماشینی زیبا

قیمت انواع گبه های ماشینی زیبا

گبه های ماشینی بیشتر در کدام شهر تولید می شوند؟ این گبه ها دارای چه ویژگی هایی بوده و چه مشخصاتی دارند؟ برای دریافت قیمت این محصولات از کجا اقدام کنیم؟
گبه ها امروزه در دو نوع دستباف و ماشینی بافته می شوند، گبه های دستباف بخشی از اقتصاد مردم روستا و عشایر محسوب می شود، گبه ها در مناطقی مانند استان بوشهر و… بافته می شود، گبه هایی که در قدیم بافته می شدند بدون هیچ تغییر رنگی در پشم گوسفندان تولید می شدند، اما امروزه بافندگان از رنگ های گیاهی و طبیعی در پشم ها استفاده می کنند، گبه های سنتی عموما بدون نقشه بافته می شوند، امروزه اما کارخانه های تولید فرش نیز گبه های ماشینی تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

مشخصات گبه های ماشینی زیبا

گبه های ماشینی همانند نوع دستباف خود سادگی در طرح را حفظ کرده اند، گبه های ماشینی حداقل ۶ رنگ دارند و نوع خوب آنها گاها ۱۰ یا ۱۲ رنگ نیز دارد، الیاف عمده این گبه های زیبای ماشینی از پلی استر است، پلی استر ها از اکریلیک ها نرم تر و لطیف تر هستند.
امروزه گبه های زیبای ماشینی در فروشگاه ها و مراکز خرید اینترنتی ارائه می شوند، برای دریافت قیمت این محصولات زیبا شما می توانید از طریق سایت های معتبر اقدام کنید. در نظر داشته باشید گبه ها نیز مانند سایر محصولات خانواده فرش به نور خورشید و رطوبت حساس هستند، لذا اگر می خواهید گبه ایی با عمر بیشتری داشته باشید این دو عامل را از آنها دور کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گبه ماشینی

خرید انواع گبه ماشینی از کارخانه های تولیدی

انواع گبه های ماشینی از کارخانه های تولیدی فرش به صورت عمده خریدارای می شود …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ