آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / مشخصات انواع گبه ماشینی زیبا

مشخصات انواع گبه ماشینی زیبا

گبه های زیبای ماشینی چه مشخصات و ویژگی هایی دارند؟ این گبه ها در کدام شهر تولید می شود؟ گبه های ماشینی از کجا قابل خرید است؟
گبه ها، گلیم ها، فرش ها و… زمانی فقط بصورت دستباف تولید می شدند. امروزه علاوه بر تولید بصورت دستباف، به صورت ماشینی نیز تولید می شوند. شهر کاشان امروزه مرکز تولید انواع این محصولات است، کاشان امروزه بیش از ۷۵ درصد محصولات فرش در ایران را تولید کرده و این حجم تولید باعث شده ایران پنجمین صادر کننده فرش ماشینی باشد. فرش ها، گلیم ها و گبه های زیبای ماشینی امروزه آماده اند تا زیبایی منزل شما را دو چندان کنند.

مشخصات انواع بهترین گبه های ماشینی

طرح گبه های ماشینی عموما ساده می باشد، سادگی جزیی از ذات این گبه ها به شمار می روند. در نوع سنتی نیز برای بافت گبه از هیچ نقشه ایی استفاده نمی شود. گبه ها عموما حداقل ۶ رنگ دارند، ارتفاع نخ خاب گبه ها در حدود ۱۱ میلی متر است و جنس آنها عمدتا از پلی استر است. پلی استر ها الیافی نرم و لطیف هستند.
برای خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید اقدام کنید. در نظر داشته باشید گبه ها مانند سایر محصولات خانواده فرش، در اثر برخورد نور خورشید و رطوبت کیفیت خود را از دست می دهند، لذا آنها را از این دو مورد حفظ کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گبه ماشینی

خرید انواع گبه ماشینی از کارخانه های تولیدی

انواع گبه های ماشینی از کارخانه های تولیدی فرش به صورت عمده خریدارای می شود …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ