آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / نمایشگاه فروش انواع گبه ماشینی های زیبا

نمایشگاه فروش انواع گبه ماشینی های زیبا

گبه های زیبای ماشینی دارای چه مشخصاتی هستند؟ این گبه ها چه طرح هایی دارند و نمایشگاه فروش انواع این گبه های زیبای ماشینی کجاست؟
گبه ها از جمله هنر های دستی ایرانی هستند، گبه ها امروزه در مناطق مختلفی از جمله شهر های جنوبی بافته می شود. گبه ها زمانی به عنوان زیر انداز و در تعداد محدود و برای استفاده خود عشایر و روستایی ها بافته می شد اما امروزه این کالا بخشی از درآمد این افراد زحمت کش محسوب می شود و جزیی از اقتصاد آنها است، امروزه حجم بالایی از این محصولات راه صادرات در پیش گرفته اند و به کشور های اروپایی و آمریکا و بسیار دیگری از کشور ها صادر می شوند.

مشخصات و طرح های رایج گبه ماشینی

با گسترش ماشین آلات فرش بافی امروزه این ماشین آلات گبه های ماشینی نیز تولید می کنند. گبه های ماشینی طرح و اصالت گبه های عشایر و روستایی ها را تا حد زیادی حفظ کرده است، این گبه ها همانند سایر محصولات ماشینی کاملا منظم هستند، و اثری از نامنظمی های زیبای دستباف در آنها دیده نمی شود. این ها عمدتا از پلی استر بافته می شوند. رنگ گبه های ماشینی عموما در ۱۰ رنگ محدود می شود.
برای خرید زیباترین گبه های ماشینی بازار شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز و نمایشگاه های فروش این محصولات زیبا اقدام کنید. خرید گبه ماشینی برای افرادی که به زندگی های زیبای سنتی علاقه دارند توصیه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گبه ماشینی

خرید انواع گبه ماشینی از کارخانه های تولیدی

انواع گبه های ماشینی از کارخانه های تولیدی فرش به صورت عمده خریدارای می شود …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ