آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی کاشان / نمایشگاه فروش گبه های ماشینی زیبای کاشان

نمایشگاه فروش گبه های ماشینی زیبای کاشان

گبه های زیبای ماشینی کاشان دارای چه مشخصاتی بوده و چه ویژگی هایی دارند؟ کدام نمایشگاه ها این گبه های زیبای کاشان را به فروش می رسانند؟
گبه های دستباف امروزه بخشی از درآمد روستایی ها و عشایر هستند، گبه های ایرانی مشتری هایی در سطح جهانی نیز دارد و بخشی از این گبه ها به کشور هایی همچون امریکا، چین، کشور های اروپایی و… صادر می شود، اولین گبه های دستباف بدون هیچ رنگ آمیزی و رنگرزی مستقیم از تبدیل پشم گوسفند تولید می شدند و هیچ طرحی نداشتند، اما امروزه و با انجام رنگ رزی گبه ها کمی نقش و طرح داشته و البته در نوع سنتی بافت گبه، بافنده از هیچ نقشه ایی استفاده نکرده و به صورت ذهنی و تخیلی آنها را می بافند، گبه ها دارای طرح های ساده و زیبایی هستند.

مشخصات گبه های زیبای ماشینی کاشان

در کنار آن گبه های دستباف امروزه کارخانه های تولید فرش نیز انواع گبه های زیبا را تولید می کنند، عمده این گبه ها در کاشان تولید می شود، کاشان مهد تولیدات خانواده فرش ماشینی در ایران است و امروزه بیش از ۷۵ درصد محصولات فرش ماشینی در این شهر بافته می شود.
گبه های ماشینی البته اصالت در طرح را خفظ کرده اند و طرح های ساده ایی دارند، سادگی که البته با زیبایی توام است، رنگ های مورد استفاده در گبه باعث می شود آنها جذاب شده و بیشتر به چشم بیایند. تعداد رنگ گبه های ماشینی یکی از معیار های تعیین قیمت آنها است، گرچند اکثر گبه ها تعداد رنگشان از ۸ فراتر نمی رود اما گبه های زیبا با ۱۲ رنگ نیز به ندرت در بازار پیدا می شوند.
امروزه مراکز فروش گبه و گلیم و همچنین سایت های معتبر این محصولات را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گبه های ماشینی

قیمت بهترین گبه های ماشینی جدید کاشان

بهترین گبه های ماشینی کاشان در چه طرح هایی و چه رنگ هایی تولید می …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ