آراد برندینگ
خانه / گبه ماشینی / نمایشگاه گبه های ماشینی طرح جدید

نمایشگاه گبه های ماشینی طرح جدید

گبه های ماشینی در چه طرح های جدیدی بافته می شوند؟ این گبه ها چه مشخصاتی دارند و در کجای منازل استفاده می شوند؟ آدرس نمایشگاه های عرضه کننده این گبه ها کجاست؟
گبه ها یا همان قالیچه خرسک جز قدیمی ترین بافته های بشر هستند، امروزه گبه های دستباف جز بخشی از درآمد بافندگان روستایی و عشایرنشین ها هستند، گبه ایرانی نماد زندگی سنتی است و امروزه جهان مدرن علاقه فراوانی به استفاده از این نماد ها در زندگی مدرن دارد، لذا بسیار از این گبه ها صادر می شود، چین، امریکا، استرالیا، کشور های اروپایی و… بخشی از مشتری های گبه زیبای ایرانی هستند، امروزه کارخانه های فرش ماشینی نیز این محصولات را تولید می کنند، کارخانه هایی که عمدتا در کاشان قرار دارند.

مشخصات گبه های ماشینی جدید

گبه های ماشینی جدید نیز اصالت در طرح را حفظ کرده و خیلی طرح و نقش پیچیده ایی ندارند، استفاده از رنگ های جذاب از ویژگی های گبه ها است، گبه ها برای اسفاده زیر تلفنی، پادری، و… تولید می شوند. گبه ها عمدتا از پلی استر هستند و تعداد رنگ بهترین آنها ۱۲ می باشد، اما این تعداد برای گبه های ماشینی معمولی از ۸ فراتر نمی رود.
برای خرید زیباترین گبه ماشینی شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید گبه ها و گلیم ها اقدام کنید. البته در خرید اینترنتی شما بدون نیاز به جابه جایی با طیف وسیعی از این کالاها آشنا می شوید، همچنین آدرس نمایشگاه ها نیز از اینترنت قابل تهیه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150845228
پست الکترونیکی: sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات گبه ماشینی

کارخانجات انواع گبه ماشینی

تولیدی های فراوانی در کارخانجات فرش گبه می شود که به صورت اینترنتی انواع گبه …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ